Nowości

TRYMERY

Trymery są to urządzenia przeznaczone do precyzyjnego obcinania wydruków. Trymery możemy podzielić na ręczne oraz automatyczne. Trymery automatyczne XY są to urządzenia, które można wyposażyć w kilka noży pionowych pojedynczych lub podwójnych oraz dzięki kamerze do odczytywania znaczników automatycznie odcinany jest wydruk w poziomie.

Laminatory

Laminatory są to urządzenia wykorzystywane w druku wielkoformatowym, które wykorzystuje się do zabezpieczania wydruków różnego rodzaju laminatami. Laminatory, które posiadamy w ofercie trafiają w potrzeby każdego klienta, posiadamy laminatory z dociskiem mechanicznym oraz takie wyposażone w pneumatyczny system docisku.

KALANDRY

Kalander jest urządzeniem wykorzystywanym szczególnie w technologii druku sublimacyjnego oraz bezpośredniego druku na tkaninach. Kalander służy do przenoszenia wydruków z papieru sublimacyjnego na tkaninę, flagę itp.

Plotery UV / ROLOWE

Technologia druku LED UV wnosi do druku cyfrowego zupełnie nowy wymiar! Zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia, na przykład - druk na gadżetach reklamowych, upominkach, foto-gadżetach oraz obiektach 3D.

Strony