PLOTERY TEKSTYLNE

PLOTERY TEKSTYLNE

Plotery tekstylne Mutoh to drukarki wielkoformatowe służące do zadruku papieru sublimacyjnego oraz do bezpośredniego zadruku tkanin takich jak bawełna, poliestry, flagi itp.

Gama drukarek sublimacyjnych Mutoh to plotery o szerokościach od 1,07 do 2,6m. Technologia ta pozwala na przenoszenie wydruków na materiały poliestrowe za pomocą prasy lub kalandra. Dzięki atramentowi sublimacyjnemu Mutoh DS2 wydruki są ostre, a kolory żywe. Plotery sublimacyjne Mutoh łączą w sobie wysoką wydajność oraz jakość wydruków zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji i niskie zużycie atramentów. Każdy ploter sublimacyjny Mutoh wyposażony jest w najnowsze rozwiązania ułatwiające druk. Drukarki sublimacyjne naszej marki cechują się niskimi kosztami eksploatacji przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest druk bezpośredni materiałów naturalnych takich jak bawełna, len oraz wszystkie tkaniny nie zawierające poliestrów. Możliwe jest to dzięki połączeniu plotera tekstylnego Mutoh 1938TX z atramentem polimerowym opartym na najnowszych rozwiązaniach -  zastosowano w nim opatentowaną technologię z wykorzystaniem miceli, dzięki którym mamy możliwość druku bezpośrednio na różnego rodzaju tekstyliach. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy drukarkę tekstylną pozwalającą na bezpośredni zadruk materiałów naturalnych oraz poliestrowych. Jeden atrament - jedno urządzenie - wszystkie rodzaje materiałów.

Warto również wspomnieć, że jakość firmy Mutoh oparta jest na  wieloletnim doświadczeniu oraz precyzji wykonania - Mutoh do dnia dzisiejszego produkuje plotery w Japonii.

Mutoh XpertJet 1642WR - drukarka wyposażona w 2 zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej kropli Piezo, które zapewniają najlepszą w swojej klasie dokładność umieszczania punktów. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh, nowe głowice drukujące zapewnią wyjątkową jakość druku przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Nowa drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych podstawowych technologii Mutoh.

Mutoh XpertJet 1682WR - najnowszy model drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh. W urządzeniu zastosowano nowatorskie technologie, dzięki którym ploter uzyskuje wysoką prędkość druku, zachowując przy tym doskonałą jakość i nasycenie kolorów. 

Mutoh RJ-900XG - drukarka sublimacyjna Mutoh DrafStation RJ-900 XG przeznaczona jest do precyzyjnego druku sublimacyjnego i wodno-pigmentowego (np. CAD, GIS, foto). To idealne urządzenie dla małych zakładów produkcyjnych, działów marketingu, agencji reklamowych, startupów.

Mutoh ValueJet 1948WX - to sublimacyjna drukarka 4-głowicowa o szerokości zadruku 1900 mm. W najszybszym trybie produkcyjnym potrafi zadrukować, 194 m²/h! W typowym trybie produkcyjnym zadrukowuje papier sublimacyjny w prędkości od 67 do 125 m²/h. W trybach najwyższej jakości jego produktywność jest na poziomie od 11 do 47 m²/h.

Mutoh ValueJet 2638WX - ploter jest zaprojektowany do drukowania na najcieńszych papierach sublimacyjnych, ValueJet 2638WX wykorzystuje najnowszą technologię 8-kanałowej głowicy piezoelektrycznej i elektronikę nowej generacji, o rozdzielczości wyjściowej od 360 x 360 dpi do 1440 x 1440 dpi.

Mutoh ValueJet 1938 TX - ploter wyposażony jest w 2 szybkie głowice, technologię DropMaster (kompensacja grubości medium ), Intelligent Interweaving (druk bez paskowania) oraz VariableDot (druk zmienną wielkością kropli). Druk bezpośredni i pośredni w „tekstylnej” szerokości 1.90 m