Sukcesy naszych Klientów

Sukcesy naszych Klientów

Zadowoleni klienci. Plotery opinie. Plotery Mutoh, Summa, EFI.

Przedstawiamy inspirujące historie naszych Klientów. Dzięki urządzeniom i materiałom z naszej oferty, każdego dnia odnoszą sukces. Poznajcie najnowsze historie!


Instalacja premierowego plotera hybrydowego LED UV Artemis 1,8 m

instalacja kwiecień 2024

Najnowszy ploter LED UV Artemis Hybrid 1,8 m został zainstalowany w agencji reklamowej w woj. mazowieckim pod Warszawą.

Ploter ten znacznie poszerzy moce produkcyjne firmy z woj. mazowieckiego. Warto podkreślić, że jest to pierwsza instalacja plotera hybrydowego LED UV 1,8 m Artemis w Polsce

Hybrydowy, przemysłowy ploter LED-UV Artemis oferuje najwyższą jakość druku. Jest urządzeniem ekonomicznym i wszechstronnym, a jednocześnie konkurencyjnym cenowo. Artemis Hybrydowy LED-UV skierowany jest do drukarni przemysłowych, producentów oznakowań oraz każdej innej firmy z branży poligraficzno-reklamowej, która chce wejść w nowy segment wysokomarżowego i ekologicznego druku UV.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja plotera laserowego Artemis do produkcji gadżetów

instalacja marzec 2024

Zadowolony klient z woj. pomorskiego, kupił ploter laserowy Artemis 1390 do produkcji gadżetów od firmy Atrium.

Dzięki tej inwestycji szerokie zaplecze firmy reklamowo-poligraficznej z woj. pomorskiego znacznie się poszerzyło.

Co można wykonać mając w swojej agencji reklamowej ploter laserowy Artemis?

Artemis SF 1390 to laser CO2 idealnie nadający się do cięcia jak i grawerowania w materiałach takich jak: akryl, tworzywa sztuczne, papier, drewno, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp. Ze względu na łatwość obsługi, jak i kompaktowe rozmiary urządzenie może służyć do wykonywania krótkich serii produktów, jak również do produkcji masowej.

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja plotera LED UV do gadżetów firmy Mutoh

instalacja luty 2024

Instalacja drukarki został przeprowadzona w jednej z firm reklamowo-poligraficznych z województwa mazowieckiego.

Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 661UF zainstalowana w ww. firmie przeznaczona jest do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A2+.

Drukarkę można skonfigurować w ustawieniach CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadaje się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm.

Typowe zastosowania drukarki obejmują wydruki spersonalizowanych prezentów, produktów fotograficznych, artykułów promocyjnych (długopisy, zapalniczki i pamięci USB, itp.), trofeów sportowych (puchary, medale, statuetki itp. - na te cechy przede wszystkim zwrócono uwagę przy zakupie urządzenia), małego oznakowania informacyjnego.

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XPJ 1341SR Pro

instalacja styczeń 2024

Instalacja drukarki został przeprowadzona w jednej z firm reklamowo-poligraficznych z województwa śląskiego.

Ploter wielkoformatowy Mutoh XPJ-1341SR-Pro to drukarka 4-kanałowa (CMYK), o wydajności 41.9 m²/h. Rozdzielczość max, plotera wynosi 1200x1200 dpi. Mutoh XPJ-1341SR-Pro przyjmuje materiały o szerokości do 1371 mm.

Idealnie nadaje się do druku fototapet, plakatów, banerów, podświetlanych paneli wystawowych, oznakowania kierunkowego, paneli podświetlanych POP, folli podłogowej, folii samochodowej itp.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja plotera do gadżetów LED-UV Mutoh XPJ 661 UF do druku Alfabetem Braille’a

instalacja luty 2024

BRAJL MEDIA z Poznania, to przedsiębiorstwo społeczne, które w ramach działalności realizuje cele związane z poprawą dostępności przestrzeni dla osób z dysfunkcją wzroku.

W ostaniem czasie firma ta zainwestowała w ploter LED-UV Mutoh XpertJet 661UF o polu roboczym A2+.

Drukarki gadżetowe LED-UV linii XpetJet od Mutoh są stworzone do druku Alfabetem Braille’a, a pożądany efekt można uzyskać, dzięki używanemu w ploterze atramentu w kolorze bezbarwnym (lakier) do uszlachetniania wydruków, jak i do efektów specjalnych (Alfabet Braille’a, wypukłe litery, faktury materiałów, itp.).

Drukarka w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadaje się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor - lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo. Drukarka ta jest doskonałym narzędziem do produkcji nadruków personalizowanych, niskich serii, prototypów, itd. Co ważne w drukarce używane są bezpieczne, certyfikowane bezzapachowe atramenty z certyfikat do wnętrz dla atramentu US11. Kompaktowe rozmiary drukarki sprawiają, że jest to na najlepszy wybór dla małych startupów, punktów drukarskich, agencji reklamowych, fabryk oraz przedsiębiorstw społecznych, takich jak podane wyżej BRAJL MEDIA z Poznania.

Cytat ze strony BRAJL MEDIA z Poznania podsumowuje, dlaczego wybrano właśnie ten ploter:

„Drukujemy tyflografiki jako jedyni w Polsce –  na japońskim sprzęcie przeznaczonym do wydruków tyflograficznych. Nasze wydruki wypukłe są niespotykanie dokładne i wyraźne. Druk jest odporny na warunki atmosferyczny i promieniowanie UV oraz całkowicie ekologiczny.”

Zdjęcie z instalacji


Instalacja nowego plotera DTF Artemis 604 w agencji reklamowej z Nowego Sącza

instalacja luty 2024

Koncept Art z Nowego Sącza, to duża drukarnia/agencja reklamowa, która w swoim portfolio posiada usługi oklejania samochodów, witryn, reklamy świetlnej, oznakowania budynków, fototapet, znakowania odzieży i gadżetów, produkcji systemów wystawienniczych, wyrobów z plexi i wielu innych.

W ostatnim czasie firma zainwestowała w nowy ploter DTF do nadruków na odzieży – Artemis DTF 604. Dlaczego wybrano właśnie ten ploter?

Artemis DTF 602/604 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do kleju. Ploter posiada wbudowany system cyrkulacji białego atramentu, który zapobiega jego zasychaniu. Ploter drukuje z szybkością do 30 m2/h (wersja 4-głwicowa0 na materiałach o szerokości do 73 cm. Wyposażony jest w najnowszej generacji głowice Epson i3200, a jego rozdzielczość druku wynosi od 360 dpi do 2400 dpi (min. wielkość kropli: 3,8 pl, max. wielkość kropli: 12 pl).

Zestawy Artemis DTF cenione są za: szybkość pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, możliwość użycia białego atramentu oraz kolorów fluorescencyjnych, utrwalania infrared zabezpieczającego trwałość kolorów. Szczególnie ważna jest bardzo wysoka odporność wydruków na pranie, znacznie wyższa od poprzedniej technologii druku DTG.

Dzięki swoim zaletom technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta seryjnych nadruków na tekstyliach, np. koszulkach t-shirt, ubraniach roboczych, sportowych, jak również u tych producentów, którzy celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia. Włąśenei to zadecydowało o zakupie zestawu DTF do koszulek Artemis.


Plotery stołowe Mutoh LED-UV nie tylko dla agencji reklamowych oraz drukarni

instalacja listopad 2023

Ostatnia instalacja plotera stołowego Mutoh PJ2508UF miała miejsce w firmie w województwie śląskim, zajmującej się produkcją profesjonalnych parkur dla koni. Firma ta posiada w swojej ofercie kompletne przeszkody i pojedyncze elementy takie jak stojaki, drągi czy płotki.

Ploter Mutoh PJ2508UF to precyzyjna drukarka stołowa UV o wymiarach 1250 x 2540 mm i wysokiej rozdzielczości max do 1200 dpi. Drukarka jest w stanie drukować elementy o grubości do 10 cm i wadze do 50 kg/m² z prędkością max 190 m²/h. Urządzenie najlepiej wypadło w testach druku wspomnianych wyżej parkur z wykorzystaniem koloru białego i lakieru.

Niewątpliwie o wyborze plotera LED-UV zadecydowały zalety technologii druku. Możliwość druku na wielu różnych materiałach wrażliwych na wysoką temperaturę, np. szkle, plexi, PCV, drewnie, tworzywach sztucznych, metalu.

Zalety drukarki LED-UV Mutoh PerformanceJet 2508UF

 • głowice drukujące w skali szarości (zmienna wielkość kropli)
 • druk w niskiej temperaturze materiałów wrażliwych na ciepło
 • wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref)
 • automatyczny system pinów pozycjonujących do druku wielu formatek i druku dwustronnego
 • funkcja odwróconego podsysu dla łatwego pozycjonowania mediów na stole roboczym
 • drukowanie bez obramowania od krawędzi do krawędzi nośnika
 • niskie koszty eksploatacji
 • niskie zużycie energii

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro

instalacja wrzesień 2023

Ostatnia instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro miała miejsce w firmie działającej w branży sport&fitness z województwa świętokrzyskiego.

Mnogość zastosowań ploterów eko-żywicznych do różnego rodzaju wydruków i typów powierzchni sprawia, że są to urządzania uniwersalne, ekologiczne i ekonomiczne.

Dzięki nim można produkować plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, panele podświetlane POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe (oklejanie samochodów), a także fototapety, naklejki i wiele innych.

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1682SR

instalacja czerwiec 2023

Ostatnia instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1682SR miała miejsce w agencji promocyjno-reklamowej zlokalizowanej w województwie śląskim.

Mnogość zastosowań ploterów eko-żywicznych do różnego rodzaju wydruków i typów powierzchni sprawia, że są to urządzania uniwersalne, ekologiczne i ekonomiczne.

Dzięki nim można produkować plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, panele podświetlane POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe (oklejanie samochodów), a także fototapety, naklejki i wiele innych.

Zdjęcie z instalacji:


Liczne inwestycje w plotery od Atrium w Częstochowie

instalacja czerwiec 2023

Tym razem plotery dystrybuowane przez firmę Atrium Centrum Ploterowe trafiły w całkiem nietypowe miejsce w Częstochowie. Mowa tu o zestawie składającym się plotera eko - żywicznego Mutoh XpertJet 1341SR Pro (1.3m) i rolowego plotera tnącego Summa S-one D120. Zestaw ten trafił do Wydawnictwa Precjoza, której właścicielem jest Pan Rafał Gniła.

Dlaczego wybrano właśnie ten zestaw drukująco - tnący?

Jak określił Pan Rafał Gniła, jego firma jest debiutantem na rynku druku i cięcia wielkoformatowego. Wcześniej Wydawnictwo nie posiadało żadnych maszyn wielkoformatowych, służących ww. celom, a czynności związane z drukiem i działalnością wydawniczą, zlecała podwykonawcom. Zakup maszyn był więc podyktowany redukcją kosztów, uniezależnieniem się od podwykonawców, a przede wszystkim chęcią rozwoju firmy.

O wyborze plotera Mutoh zadecydowała przede wszystkim jakość, szybkość i łatwość obsługi, potwierdzona w niezależnych testach.

Mnogość zastosowań ploterów eko - żywicznych do różnego rodzaju wydruków i typów powierzchni sprawia, że są to urządzania uniwersalne, ekologiczne i ekonomiczne. Drukują trwałą grafikę na powlekanych i niepowlekanych podłożach o szerokości do 1.3 m i grubości do 2,8 mm. Dzięki tym ploterom można produkować plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, panele podświetlane POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe (oklejanie samochodów), a także fototapety, fotoobrazy, naklejki i wiele innych. I właśnie ta różnorodność wykorzystania ploterów eko-żywicznych od Mutoh, w opinii właściciela Wydawnictwa Precjoza, zadecydowała o jego zakupie.

Rafał Gniła prowadzi nie tylko firmę, ale i także Stowarzyszenie, znane pod nazwą Atelier Sportu. Celem Stowarzyszenia jest popularyzacja sportu, a jak można dowiedzieć się ze strony Facebook Stowarzyszenia – organizacja lokalnych i regionalnych biegów dla osób w każdym wieku, o różnych profesjach, bądź zainteresowaniach.

W przypadku Stowarzyszenia Atelier Sportu Rafał Gniła zdecydował się na zakup kolejnych drukarek od Atrium Centrum Ploterowe, celem realizacji zadań statutowych tej organizacji. W tym wypadku wybór padł na ploter LED-UV do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF o polu roboczym 483 x 329 mm.

Drukarkę można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm.

Typowe zastosowania drukarki obejmują wydruki spersonalizowanych prezentów, produktów fotograficznych, artykułów promocyjnych (długopisy, zapalniczki i pamięci USB, itp.), trofeów sportowych (puchary, medale, statuetki itp. - na te cechy przede wszystkim zwrócono uwagę przy zakupie urządzenia), małego oznakowania informacyjnego.

Kolejnym urządzeniem zakupionym na potrzeby Stowarzyszenia, jest zestaw do produkcji nadruków na koszulkach, składający się z drukarki OKI Pro 8432WR wraz z termoprasą INSTA 256 FOREVER Edition.

Drukarka OKI Pro8432WT A3 (gramatura do 256 g/m²) drukuje kolorami CMYK oraz trwałym i intensywnym kolorem białym na różnorodnych nośnikach, co doskonale nadaje się do zastosowań termotransferowych. Dzięki zastosowaniu w drukarce białego atramentu, możliwy jest druk na ciemnych i przezroczystych materiałach.

Termoprasa Insta 256 Forever Edition jest wykonana z materiałów kompozytowych, dzięki czemu jest lekka, bez utraty wytrzymałości i trwałości. Termoprasa jest w stawnie wgrzewać nadruki w niestandardowe produkty i podłoża o grubości do 6,3 cm, zaś równomierne ogrzewanie i szybki odzysk ciepła oraz możliwość otwierania i zamykania górnej pokrywy bez wysiłku za pomocą ergonomicznego uchwytu, ułatwia pracę z urządzaniem.

Połączenie drukarki OKI z folią Forever pozwala na wykonywanie aplikacji reklamowych na koszulkach, bluzach czy też odzieży roboczej, a także przy innych zastosowaniach, np. na gadżetach z metalu, drewna, skóry, itp. Folia może być wgrzewana przy pomocy termoprasy na: bawełnę, jedwab, mieszanki bawełny z poliestrem, drelich, nylon, skórę, drewno, metal i papier. Przewagi konkurencyjne drukarki OKI bazują na niezawodnych technologiach wydruków LED, druku w wysokiej rozdzielczości do 1200×600 dpi, które gwarantują intensywne, trwałe i nasycone barwy. Szybkość druku drukarki OKI wynosi do 35 stron na minutę w formacie A4 i 20 w A3. Drukarka jest gwarantem uzyskania żywych wydruków CMYK na ciemnych i jasnych materiałach oraz foliach przezroczystych.

W drukarce istnieje możliwość zmiany tonera z białego na dodatkowy czarny, aby uzyskać intensywniejszą czerń.

Kompaktowe rozmiary drukarki OKI pozwalają na jej zastosowanie nawet w małych agencjach reklamowych, czy organizacjach takich jak Atelier Sportu.

Dlaczego wybrano właśnie te drukarki na potrzeby działalności Stowarzyszenia Atelier Sport?

Powód był podobny jak w przypadku Wydawnictwa, czyli: nie zlecać druku na gadżetach i koszulach do firm zewnętrznych, tylko samodzielnie wykonywać ww. czynności.


Succes story naszych klientów - Wytwórnia Wyobraźni Anna Kowal-Ożóg

instalacja maj 2023

Wytwórnia Wyobraźni z Nowego Targu to firma specjalizująca się w wytwarzaniu dekoracji ściennych takich jak: fototapety na wymiar, naklejki naścienne, plakaty, miarki wzrostu, obrazy na płótnie i drewnie z własnej lub wybranej fotografii / grafiki. Wytwórnia Wyobraźni oferuje produkty, które dają możliwość elastycznego doboru koloru, wzoru, wymiaru, zaś do każdego zamówienia podchodzi z indywidulanym podejściem.

Aby wykonywać zlecenia dla swoich klientów, firma Wytwórnia Wyobraźni zainwestowała w kilka ploterów dystrybuowanych przez Atrium Centrum Ploterowe:

1. Dwa plotery eko-żywiczne Mutoh XpertJet 1641SR (1.6m)

2. Mutoh ValueJet 1324X (1.3m)

2. Rolowy ploter tnący Summa D120

Zobaczysz to na filmie (prezentacji):

Co ważne przy wyborze plotera Mutoh XpertJet 1641SR (1.6m) kluczowym argumentem była szybkość i jakość tego plotera w porównaniu do wcześniej posiadanego modelu HP Latex 260.

Więcej o tym przeczytasz tu: Latex - fakty i mity (12 rund - riposta)

Firma jeszcze przed zakupem pierwszych ploterów od Atrium, nawiązała kontakty biznesowe z firmą IKONOS, przy zakupie mediów do druku wielkoformatowego. W prezentacji są podane przykłady i nazwy poszczególnych mediów od IKONOS, które Wytwórnia Wyobraźni używa w swoich realizacjach, równocześnie rekomendując ich jakość.

Tapety

 • tapeta basic embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art frosted
 • tapeta premium embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art premium stripe
 • tapeta premium embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art premium stucco

Obrazy na płótnie

 • canvas IKONOS poli mat/semi gloss 250 G SOL

Naklejki – druk + wycinanie

 • folia samoprzylepna biała IKONOS Profiflex Pro MPG FX 100+1 premium HT

Plakaty

 • papier plakatowy IKONOS SOL WB Primeart 200G

Instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1682SR

instalacja kwiecień 2023

Tym razem nasz najnowszy ploter eko-żywiczny Mutoh XpertJet 1682SR (szerokość zadruku 1.6m, 2 głowice drukujące) został zainstalowany Jaworznie, w jednej z dużych agencji działającej w branży reklamowo-poligraficznej.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja plotera Mutoh RJ-900 XG

instalacja kwiecień 2023

Drukarka sublimacyjna Mutoh DrafStation RJ-900 XG przeznaczona jest do precyzyjnego druku sublimacyjnego i wodno-pigmentowego (np. CAD, GIS, foto). Tym razem ploter ten został zainstalowany w jednym z zakładów projektowo-architektonicznych zlokalizowanych w Starachowicach.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja zestawu: ploter eko-żywiczny Mutoh 1641SR Pro + laminator Artemis Lam

instalacja marzec 2023

Tym razem zastaw składający się najnowszego plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro i laminatora Artemis Lam został zainstalowany w Rzeszowie, w jednej z agencji reklamowych.

Mutoh 1641SR Pro

Laminator Artemis Lam


Kolejna instalacja tnącego plotera stołowego Summa F1612

instalacja marzec 2023

Tym razem nasz stołowy ploter tnący Summa F1612 (obszar roboczy 160 x 120 cm) został zainstalowany we Wrocławiu, w jednej z dużych drukarni internetowych.

Seria stołowych ploterów tnących Summa F firmy Summagraphics, to „szyte na miarę” kombajny, które znajdą zastosowanie od poligrafii przez reklamę po produkcję przemysłową.

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja nagrodzonego plotera eko-żywicznego Mutoh XPJ 1641SR Pro

instalacja marzec 2023

Podczas ostatnich targów Rema drukarnia internetowa MPrint.pl z siedzibą w Krobii, w województwie wielkopolskim, zakupiła u wyłącznego dostawcy ploterów Mutoh w Polsce – firmy Atrium Centrum Ploterowe, zestaw składający się z nagrodzonego w niezależnych testach: plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro, laminatora Artemis Lam oraz trymera ręcznego Neolt.

Dlaczego podczas targów Rema 2023 wybrano właśnie ten ploter?

Nabywcy w tym przypadku kierowali się sprawdzoną już wcześniej niezawodnością i jakością ploterów marki Mutoh oraz ploterów solwentowych Artemis. Firma Atrium po raz kolejny została obdarzona zaufaniem.

O wyborze plotera Mutoh zadecydowała przede wszystkim jakość, szybkość i łatwość obsługi, potwierdzona w niezależnych testach.

Dodatkowo w ostatnim czasie ploter eko-żywiczny Mutoh XpertJet 1641SR Pro zdobył nagrodę Buyer’s Lab Pick Award od Keypoint Intelligence na 2023 rok.

Zdjęcia z targów Rema:

Film z instalacji:


Instalacja przemysłowego plotera stołowego LED-UV Mutoh PJ2508UF

instalacja listopad 2022

Artemis KM to seria najbardziej popularnych w Polsce ploterów solwentowych. Tym razem ploter Artemis KM 3204 został zainstalowany w jednej z agencji reklamowych zlokalizowanej pod Warszawą. Firma, która zakupiła od Atrium Centrum Ploterowe wspominany ploter, zajmuje się produkcją drukowanych reklam, w tym przede wszystkim tablic, kasetonów, wystaw i ekspozycji, a także reklam na tekstyliach: stoiska, flagi oraz systemy tekstylne (ścianki reklamowe).

Dlaczego wybrano właśnie ten ploter?

Artemis KM 3204 rozszerza moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych.  Artemis KM3204 z 4 głowicami drukującymi osiąga max prędkość 180 m2/h. Za jego sukcesem stoją stabilne, długowieczne głowice Konica Minolta. W ponad 200 polskich instalacjach tego plotera, żadna z głowic nie uległa awarii. Ploter bazuje na wielu japońskich i amerykańskich podzespołach. Ploter może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja przemysłowego plotera stołowego LED-UV Mutoh PJ2508UF

instalacja listopad 2022

Mutoh PerformanceJet 2508UF to pierwszy, wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki.

Ploter został zainstalowany w Częstochowie, w jednej z firm działających w branży IT.

Ploter łączy w sobie zestaw zaawansowanych funkcji, które maksymalizują wydajność: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), nośniki o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących, dzięki czemu wydajność drukarki rośnie.

Zdjęcie z instalacji:


Kolejna instalacja nagrodzonego plotera eko-żywicznego Mutoh XPJ 1341SR Pro

instalacja wrzesień 2022

Tym razem nasz najnowszy ploter eko-żywiczny Mutoh XpertJet 1341SR Pro (szerokość zadruku 1.3 m) został zainstalowany w Warszawie, w jednej z agencji działającej w branży reklamowo-poligraficznej.

Zdjęcie z instalacji:

O przyznanych ostatnio nagrodach dla ww. plotera informowaliśmy na łamach czasopisma OOH Magazine i Świat Druku


Kolejna instalacja przemysłowego, tnącego plotera stołowego Summa F1612

instalacja wrzesień 2022

Tym razem nasz stołowy ploter tnący Summa F1612 (obszar roboczy 160 x 120 cm) został zainstalowany w Słupsku, w jednej z agencji działającej w branży reklamowo-poligraficznej.

Seria stołowych ploterów tnących Summa F firmy Summagraphics, to „szyte na miarę” kombajny, które znajdą zastosowanie od poligrafii przez reklamę po produkcję przemysłową.

Zdjęcie z instalacji:


Instalacja nagrodzonego plotera eko-żywicznego Mutoh 1341SR Pro

instalacja lipiec 2022

Tym razem nasz najnowszy ploter eko-żywiczny Mutoh XpertJet 1341SR Pro został zainstalowany w Pruszczu Gdańskim (woj. pomorskie) w jednej z agencji działającej w baraży reklamowo-poligraficznej.

Zdjęcie z instalacji:

O przyznanych nagrodach informowaliśmy na łamach czasopisma OOH Magazine i Świat Druku


Kolejne instalacje ploterów tnących Summa

instalacja czerwiec 2022

Tym razem nasz rolowy ploter tnący Summa S One D120 został zainstalowany w Sandomierzu (woj. świętokrzyskie) w jednej z agencji działającej w branży reklamowo-poligraficznej

Zdjęcie z instalacji:

W ostatnim czasie został też zainstalowany ploter Summa S One D60. Instalacja miała miejsce w miejscowości Wola w woj. śląskim w jednej z agencji reklamowych.

Zdjęcie z instalacji:

Produkty opracowane przez firmę Summa wyróżniają się niezawodnością, długowiecznością, wszechstronnością i bardzo dużą precyzją. Polecamy plotery Summa kolejnym klientom!


Kolejne instalacje niezawodnych ploterów solwentowych Artemis KM 32XX

instalacja maj 2022

Artemis KMXX to seria najbardziej popularnych w Polsce ploterów solwentowych. W skład sereii wchodzą modele Artemis KM3204 z 4 głowicami drukującymi (max prędkość 180 m2/h) lub KM3208 z 8 głowicami (max prędkość 280 m2/h). Za jego sukcesem stoją stabilne, długowieczne głowice Konica Minolta. Jak podaje dystrybutor ploterów Artemis w Polsce, firma Atrium Centrum Ploterowe w ponad 200 polskich instalacjach tego plotera, żadna z głowic nie uległa awarii. Ploter bazuje na wielu japońskich i amerykańskich podzespołach.

Dwie ostatnie instalacje ploterów miały miejsce:

 • w miejscowości Krobia, woj. wielkopolskie

 • w miejscowości Świerzno, woj. zachodniopomorskie

Dlaczego ploter solwentowy Artemis?

Plotery Artemis KM rozszerzają moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych. Plotery mogą drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.


Instalacja premierowego plotera eko-żywicznego 1341SR Pro

instalacja kwiecień 2022

Tym razem nasz najnowszy, premierowy ploter eko/żywiczny Mutoh XpertJet 1341SR Pro został zainstalowany w Świdnicy (w. dolnośląskie) w jednej z agencji reklamowych.

Mutoh XPJ-1341SR-Pro, to następca wielokrotnie nagradzanego modelu ValueJet 1324X. Polecamy go jako godnego następcę ValueJet 1324X.


INSTALACJA PREMIEROWEGO PLOTERA EKO/ŻYWICZNEGO 1641SR PRO

instalacja marzec 2022

Tym razem nasz najnowszy, premierowy ploter eko/żywiczny Mutoh XpertJet 1641SR Pro został zainstalowany w Wałbrzychu (w. dolnośląskie) w jednej z agencji reklamowych.

Ploter ten za sprawa zastosowania w nim nowych ultra-szerokich głowic drukujących piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, zapewnia najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli).


NASTĘPNA INSTALACJA ROLOWEGO PLOTERA TNĄCEGO SUMMA ORAZ LAMINATORA ARTEMIS.

instalacja marzec 2022

Tym razem nasz rolowy ploter tnący Summa S One D140 i laminator Artemis Lam został zainstalowany w miejscowości Brzeg w województwie opolskim w jednej z agencji reklamowych.

Fotorelacja z instalacji:


Kolejna instalacja plotera eko-żywicznego Mutoh XpertJet 

instalacja luty 2022

Tym razem nasz ploter został zainstalowany w Województwie Dolnośląskim we Wrocławiu w drukarni, która posiada już w swoim asortymencie plotery Mutoh.

Ploter który zainstalowaliśmy jest dokładnie następcą posiadanego modelu 1624x - Mutoh XpertJet 1641SR

Dzięki wyborowi nowszej wersji urządzenia, klient ma zagwarantowane idealne odwzorowanie poprzednich kolorów i jakości. I był to główny powód wyboru najnowszego plotera eko/żywicznego Mutoh XpertJet 1641SR Pro.

Co jeszcze przekonało go do wyboru tego plotera?

Eko/żywiczny Mutoh XPJ-1641SR, to następca wielokrotnie nagradzanego modelu ValueJet 1624X.

XpertJet jako następca linii ValueJet, posiada szereg nowych rozwiązań:

 • 2 rodzaje atramentów do wyboru: atramenty eko-solwentowe nowej generacji lub żywiczne UMS
 • nowoczesny czarny design,
 • technologię DropMaster 2 automatycznie kontrolującą umiejscawianie poszczególnych kropel atramentu w zależności od grubości materiału,
 • nowy - dotykowy panel sterowania,
 • nowe systemy prowadzenia i nawijania mediów.

 

Kolejna instalacja plotera Mutoh ValueJet 1324X

instalacja luty 2022

Tym razem nasz ploter został zainstalowany w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Jest to ostatni tego typu nowy ploter eko/żywiczny w Europie o szerokość 137 cm. Zaszczytem dla firmy Atrium było więc uczestniczenie w tej szczególnej instalacji.

Dlaczego zdecydowano się na wybór tego plotera?

 • Przez wiele lat setki zadowolonych użytkowników w Polsce.
 • Szybki druk bez paskowania dzięki japońskim technologiom Mutoh: Intelligent Interweaving, Vardot, DropMaster.
 • Automatyczna współpraca z ploterem tnącym.
 • Ekologiczne atramenty UMS z certyfikatem Eurofins.
 • Technologia Drop Master - automatyczna kompensacja grubości materiału.

Mutoh XPJ-1341SR-Pro, to następca wielokrotnie nagradzanego modelu ValueJet 1324X. Polecamy go jako godnego następcę ValueJet 1324X.

NASTĘPNA INSTALACJA ZESTAWU DRUKUJĄCO-TNĄCEGO

instalacja listopad 2021

Mutoh XpertJet 1341SR Pro + Summa S-One D120

Kolejna Instalacja zestawu drukująco-tnącego 1.37 m składającego się z najnowszego plotera eko/żywicznego Mutoh XpertJet 1341SR Pro oraz rolowego plotera tnącego Summa S-One D120 została przeprowadzona w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Dlaczego dwa plotery to lepiej niż jeden tnąco-drukujący?

 

NASTĘPNA INSTALACJA PLOTERA UV DO GADŻETÓW FIRMY MUTOH XPJ 461UF

Kolejna instalacja Atrium Centrum Ploterowe została przeprowadzona w Województwie Łódzkim.

 

Drukarka UV do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF zainstalowana w ww. firmie przeznaczona jest do druku na nośnikach i przedmiotach w formacie A3.

Drukarkę można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier i nadaje się do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach, w tym na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolor - lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

 

Kolejna instalacja plotera LED/UV Artemis Pulsar 2 do najcięższych zadań specjalnych

Artykuł w wersji elektronicznej czasopisma OOH

 

Artemis Pulsar 2 to ploter LED-UV o szerokości druku 3.20 m, który charakteryzuje się stabilną konstrukcją oraz ciężkim systemem podawania i odbioru mediów dostosowanym do materiału o tak dużym ciężarze jakim są plandeki. Przypomnijmy, że plandeki cechują się nawet 2x większą gramaturą od standardowego banera reklamowego, dlatego system prowadzenia materiału gra bardzo ważną rolę.

Czym wyróżnia się ploter UV Artemis Pulsar 2, że wybrano właśnie jego? Ploter ten, to maszyna do „najcięższych” zadań – dosłownie i w przenośni. Ta drukarka LED-UV da radę najgrubszym materiałom … białymi i kolorowymi. Ale z cienką „ceratą” również sobie poradzi.

Poligraficzna firma reklamowa stawia na wszechstronność.

Poligraficzna firma Zieliński Reklama z Kędzierzyna-Koźla, zajmująca się szeroko pojętą reklamą wizualną zewnętrzną i wewnętrzną, od pewnego czasu w codziennej działalności wykorzystuje drukarkę UV XpertJet 661UF marki Mutoh. Urządzenie, choć ma kompaktową budowę, obsługuje szeroką gamę materiałów, tym samym umożliwia łatwy zadruk różnorodnych produktów promocyjnych, także w niskich nakładach i zawierających personalizację.

Szczegóły na stronie "Świat Druku".

 

Kolejna udana instalacja plotera eko-solwentowego Mutoh 1604X w województwie śląskim.

Mamy przyjemnośc poinformować o kolejnej udanej instalacji plotera martki Mutoh 1604X. Ploter będzie drukował u naszego klienta z Tychów w woj. śląskim.

 

Firma z województwa dolnośląskiego rozwija się dzięki Mutoh RJ900 XG

 

Mały ploter, duże możliwości !!!

Kolejna drukarka sublimacyjna MUTOH RJ 900 zasiliła szeregi firmy produkującej profesjonalną odzież dla sportowców!

Czy wiecie że firma Atrium zainstalowała blisko 500 takich ploterów ?

 

Sukces firmy z województwa podkarpackkiego

Mamy przyjemność przedstawić Państu kolejnych zadowolonych posiadaczy naszych maszyn.
Firma wywodzi się z województwa podkarpackiego i w swoim parku maszynowym posiada zakupione u nas takie maszyny jak:
- Artemis 3208
- Artemis ORION UV –duży stołowy ploter
- MUTOH 1682SR
- MUTOH 1604x
- MUTOH gadżetowy 661 z układem obrotowym do druku butelek
Do ich kolekcji dołączyła ostatnio piła elektryczna Sword z frezarką.
Dziękujemy, że okazaliście nas tak wielkim zaufaniem :)

 

Ploter Mutoh XpertJet 661UF i szczęśliwy nabywca z woj. małopolskiego

Najnowsza drukarka UV firmy Mutoh XpertJet 661UF pozwala firmie z Małopolski na najwyższą jakość druku w świetnych cenach i krótkich terminach realizacji. Dzięki drukarce Mutoh mogą drukować kolorowe grafiki na materiałach takich jak szkło, metal, drewno czy plastik i kontynuować stały rozwój firmy.

Laser SF1390 + Ploter Mutoh XpertJet 461UF

Zadowolony klient z woj. wielkopolskiego, który kupił zestaw do produkcji gadżetów!
Producent drukarek wielkoformatowych MUTOH, reprezentowany przez Mutoh Europe
dla regionu EMEA otrzymał prestiżową nagrodę EDP za drukarki XpertJet 461UF / 661UF  w kategorii „Najlepsza drukarka obiektowa”.
Dzięki temu wierzymy, że biznes naszego klienta będzie tak doskonały jak zakupiony przez niego sprzęt :)

 

Ploter żywiczny / eko-solwentowy Mutoh XpertJet 1324X

Nowy Mutoh ValueJet 1324X znalazł szczęśliwego posiadacza w woj. podkarpackim.
Mutoh ValueJet 1324X, podobnie jak poprzednik to urządzenie 64-calowe. Przyjmuje on materiały o szerokości do 1371 mm.
Szerokość robocza (zadruku) wynosi przy druku 2-kierunkowym 1361 mm.
 
 

Ploter żywiczny / eko-solwentowy Mutoh XpertJet 1641SR 

Kolejna instalacja za nami, a przy tym kolejny zadowolony klient.
Ploter Mutoh XpertJet 1641SR zawędrował do województwa Łódzkiego.
Trzymamy kciuki za powodzenie w wykorzystaniu tego świetnie dopracowanego technologicznie urządzenia. 

Ploter UV do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF

Kolejny sprzedany ploter tym razem zawędrował do szczęśliwego klienta z Małopolski, który zaufał japońskiej technologii i firmie Atrium. Ploter Mutoh ValueJet 626UF przeznaczony jest do drukowania na gadżetach i nie tylko. 

Przypominamy, że nasz atrament do druku UV jest zgodny z restrykcyjną normą EN-71 dzięki, któremu możecie drukować zabawki dla dzieci.

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet 1324X w SET Poznań

Japońską jakość drukarek Mutoh doceniła kolejna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest Service Expo Team Poznań. O tym wdrożeniu opowiada Pan Jakub Król.

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od 30 lat. Budujemy stoiska oraz obsługujemy wystawy i wydarzenia w całej Europie. Duża część z naszych Klientów to zagraniczne i wymagające przedsiębiorstwa.

Z tego powodu szukaliśmy plotera, który będzie solidny, łatwy w obsłudze i zagwarantuje powtarzalną, wysoką jakość prac. Ploter Mutoh ValueJet 1324X świetnie uzupełnił nasz park maszynowy składający się z ploterów tnących, frezarek CNC czy też lakierni. Branża targowa wymusza na nas często działanie w niestandardowy sposób, na niestandardowych materiałach i w godzinach czy dniach tygodnia, w jakich drukarnie wielkoformatowe nie pracują. Zyskaliśmy więc również niezależność i elastyczność.

Jakub Król
Service Expo Team Poznań

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Plotery solwentowe Artemis w Litery24h.pl

Firma Dakar Reklamy (Litery24h.pl) uzupełniła swój park maszynowy o ploter eko-solwentowy Artemis 1621 oraz ploter solwentowy Artemis KM 32xx. Uzupełnieniem tego wszechstronnego zestawu został "legendarny" ploter tnący SummaCut.

Ogromnym atutem dostawcy - firmy Atrium Centrum Ploterowe - jest serwis oraz dostęp do części zamiennych, co oczywiście braliśmy również pod uwagę przy tym zakupie. Dzięki profesjonalnemu podejściu i cierpliwości serwisanta pana Rafała, który instalował nam wszystkie trzy urządzenia, nasze maszyny nie mają przed nami tajemnic. Śpimy spokojnie dzięki świadomości, że pan Rafał zawsze odbierze telefon i odpowie na najbardziej nurtujące nas pytania w dziedzinie druku wielkoformatowego :) Podziękowania również dla pana Piotra Wochna, za profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej konfiguracji maszyn dla naszej drukarni.

Z firmą Atrium Centrum Ploterowe współpracujemy od początku naszej działalności, a dokładnie od 2009 roku. Dostawca nigdy nas nie zawiódł. Materiały, których potrzebowaliśmy do poszczególnych zamówień zawsze były i są wysokiej jakości oraz zawsze na czas. Panowie Jakub oraz Michał z działu mediów, są naprawdę niezastąpieni :)

Oceniając Atrium jako dostawcę maszyn, od oferty po końcową instalację, każdy etap wykonywany jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Zresztą po tylu latach współpracy nie było to dla nas zaskoczeniem, a uświadczyło tylko w fakcie, że Atrium to naprawdę solidny partner w biznesie.

Dawid i Karolina Piwowarczyk
Dakar / Litery24h.pl

Drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF w Neogroup (reklamowe-upominki.pl)

Tym razem firma Neogroup, właściciel marki reklamowe-upominki.pl postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które ma w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów reklamowych, postanowiło rozbudować swój park maszynowy o drukarkę do gadżetów w technologii LED-UV - Mutoh ValueJet 626UF.

W chwili obecnej dysponujemy już zupełnie innymi możliwościami. Realizujemy dostawy gadżetów reklamowych wraz z usługami znakowania metodami tampodruku, graweru, termotransferu i sublimacji. Własny park maszynowy, który powiększyliśmy o drukarkę LED-UV Mutoh ValueJet 626UF, pozwala nam na realizację zleceń naszych klientów nawet w 48h.

Klientom często nie wystarczały nadruki w zakresie 1-4 kolorów, jakie oferują tradycyjne tamponiarki. Od teraz nie będziemy musieli już odsyłać takich realizacji do konkurencji. Drukarka Mutoh ValueJet 626UF idealnie wpisała się w specyfikę pracy naszej firmy. Mamy nadzieję, że jej możliwości wykonywania nadruków full-color szybko przełożą się na ilość zrealizowanych zamówień.

Agnieszka Jagodzińska
Neogroup

Drukmania inwestuje w drukarkę do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF

Kolejna drukarka do gadżetów Mutoh ValueJet 626UF tym razem trafiła do krakowskiej firmy Drukmania. Posłuchajmy co o tej instalacji mówią właściciele. .

Drukmania to niewielka rodzinna firma zlokalizowana w okolicach znanych uczelni w Krakowie. Nasze początki to obsługa przede wszystkim studentów i realizowanie bardzo prostych zleceń typu druk, ksero, oprawa prac dyplomowych. Wraz z upływającym czasem inwestowaliśmy w sprzęty do produkcji m. in. gadżetów, zaproszeń, pieczątek. Ostatni nasz zakup to drukarka do gadżetów UV Mutoh ValueJet 626UF. Wybór padł na ten sprzęt ze względu na jego renomę, jakość druku i wsparcie serwisowe na jakie można liczyć "od ręki". Filozofia naszej firmy to przede wszystkim wysoki standard obsługi klienta, czyli oferowanie produktów o najwyższej jakości i adekwatnej do niej ceny. Właśnie dlatego inwestujemy w uznane na świecie marki. Mutoh to kolejny, przełomowy krok w rozwoju naszej firmy.

Drukmania

Ploter Mutoh ValueJet 1324X w firmie MaxTex

Maxtex jest producentem umundurowania, dodatków mundurowych i odzieży zawodowej. Firma powiększyła swój park maszynowy o wszechstronny i wydajny ploter żywiczny Mutoh ValueJet 1324X.

Poszerzamy swoją ofertę! W ostatkowe południe przyjechała do nas nowa maszyna. Nasz Pirat mówi, że teraz będziemy mogli dla Was drukować m.in.: naklejki, plakaty (zarówno małe jak i duże formaty!), obrazy na płótnie canvas do oprawy na drewnianej ramie, folie samoprzylepne (np. na szyby, okna, samochody, podłogi). Dziękujemy też Atrium Centrum Ploterowe za profesjonalne podejście, sprawną instalację i pyszne kanapki.

Maxtex

Ploter laserowy Artemis SF 1390 w Pracowni Reklamy HammerHead (Tanie Szyldy)

Pracownia Reklamy HAMMERHEAD jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą odnoszącą coraz większe sukcesy nie tylko na terenie Mazowsza, ale w całej Polsce. Szerokie zaplecze techniczne firmy, właśnie uzupełnił ploter laserowy Artemis SF 1390, dzięki któremu firma poszerzyła portfolio oferowanych produktów i usług.

Ploter Mutoh ValueJet 1624X w Drukarni Piwnik

Do grona użytkowników japońskich technologii dołączyła Drukarnia Piwnik z Ostrowca Świętokrzyskiego, która postawiła na wydajną i precyzyjną drukarkę wielkoformatową Mutoh ValueJet 1624X. Wraz z drukarką, został zainstalowany także znakomity ploter tnący Summa D60.

Ploter drukujący Mutoh i ploter tnący Summa w M3 Projekt

Kolejny zadowolony użytkownik japońskiej drukarki Mutoh ValueJet 1324X oraz plotera tnącego Summa. Tym razem ten zestaw drukująco-tnący trafił do firmy M3 projekt ze Sosnowca.

Dwie drukarki MUTOH w Columbex

Columbex-Sport to firma z 30-letnią tradycją, dzięki czemu może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży pucharów i nagród. Obsługa największych imprezy sportowych, prestiżowych gal, eventów biznesowych, uroczystości rodzinnych i inne ważne wydarzeń zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym nie mogła by być możliwa bez wszechstronnego i pewnego parku maszynowego.

Firma zainwestowała w drukarkę do gadżetów LED Mutoh ValueJet 426UF, uzupełniając park maszynowy o drukarkę żywiczną Mutoh ValueJet 1324X z ploterem tnącym Summa D120R.

Plotery: Mutoh ValueJet 628 i Summa D60 dla Errea

Firma "Pro-Sport" z Czeladzi, właściciel marki ERREA-SKLEP.PL, rozszerzyła swój park maszynowy o drukarkę Mutoh ValueJet 628 oraz ploter tnący Summa D60. To kolejny przykład, wykorzystania technologii cyfrowych w branży sportowej do znakowania odzieży technicznej

Plotery Mutoh i Summa w Agencji Reklamowej Flash

Przedstawiamy, kolejnego zadowolonego użytkownika zestawu drukująco-tnącego: Mutoh ValueJet 1324X + Summa D120R. Jest nim Agencja Reklamowa FLASH z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ploter EFI Pro 16h w Firmie Reklamowej Bravo

Do Firmy Reklamowej Bravo, trafiła hybrydowa drukarka EFI Pro 16h! Przedsiębiorstwo posiada bardzo szeroką ofertę obejmującą m.in.: wsparcie wizualne firm, reklamę świetlną, druk i poligrafię.

Barbarians z drugą drukarką sublimacyjną Mutoh RJ-900 XG

Firma Barbarians z Ustronia produkuje szeroką gamę odzieży sportowej, nie tylko dla uczestników i fanów biegów przeszkodowych takich jak Barbarian Race. W parku maszynowym stanął już drugi egzemplarz drukarki sublimacyjnej Mutoh RJ-900 XG służącej do produkcji tej autorskiej odzieży sportowej.

Mutoh ValueJet 426 UF w poznańskim… ZOO!

Już kilkadziesiąt egzemplarzy bestsellerowej drukarki LED-UV Mutoh ValueJet 426 UF drukuje w całej Polsce, w różnych branżach. Jedna z ostatnich instalacji miała miejsce w… poznańskim ZOO.

Po co w takim miejscu precyzyjny ploter A3+ LED-UV? Odpowiadamy: służy do druku ekologicznych tabliczek informacyjnych o mieszkańcach ZOO, dodatkowo dzięki możliwości druku wypukłego, grafiki posiadają także informacje w języku Braille'a. Mówi Artur Krygier z poznańskiego oddziału Atrium Centrum Ploterowe.

Na liście przedsiębiorstw, które wybrały drukarkę Mutoh ValueJet 426 UF, są firmy znakujące gadżety reklamowe, producenci trofeów sportowych, zakłady produkujące elementy elektryczne i domofony, a teraz nawet ZOO. Z uwagi na możliwość druku kolorem białym, swoje portfolio o druk tym kolorem rozwinęli producenci naklejek.

Artur Krygier
Atrium Centrum Ploterowe, oddz. Poznań

Trzeci ploter solwentowy Artemis KM 32xx w Color Media

Firma Color Media z Jarosławia, po raz trzeci(!) wybrała drukarkę solwentową 3.20 m marki Artemis. 8-głowicowy Artemis KM 3208, uzupełnił park maszynowy złożony urządzeń tej marki, a także z japońskich drukarek marki Mutoh.

Mutoh ValueJet 1638 X w Opinion Sp. z o.o.

W tym tygodniu, w drukarni Opinion zainstalowaliśmy najszybszy z japońskich ploterów żywicznych - Mutoh ValueJet 1638X.

Znana drukarnia wielkoformatowa, która obecna jest na rynku ponad 25 lat, postanowiła uzupełnić swój park maszynowy o szybki ploter ekologiczny z bardzo wysoką jakością druku. Po sprawdzeniu dostępnych na rynku urządzeń, wybór padł na topowy ploter Mutoh. Gratulujemy oraz dziękujemy za zaufanie!

Pierwsza instalacja Artemis PULSAR 2 w Polsce

PULSAR 2 to najnowszy ploter LED-UV marki Artemis. Pierwsza instalacja tej ciężkiej, przemysłowej drukarki odbyła się w firmie Podkowiński Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo od 1997 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem pojazdów i naczep. Ploter Artemis PULSAR 2 jest wykorzystywany do produkcji plandek i reklam na pojazdach.

Zestaw drukująco-tnąco-laminujący w Studio Grafico z Krosna

Tym razem japoński Mutoh ValueJet 1324X trafia do Studio Grafico z Krosna. Przedsiębiorstwo, oprócz drukarki wielkoformatowej jednocześnie rozszerzyło park maszynowy o ploter tnący Summa D120 oraz laminator RSC 1401h.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Kolejny Mutoh ValueJet trafia do Agencji Reklamowej TOP

Po raz kolejny, Agencja Reklamowa TOP z Włocławka postanowiła uzupełnić swój cyfrowy park maszynowy o żywiczny ploter Mutoh ValueJet 1324X. Jest to już drugi Mutoh ValueJet tego użytkownika, a w planach jest już kolejny.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 426UF w JNS Studio Reklamy

Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało już kilkadziesiąt drukarek LED-UV – Mutoh ValueJet 426 UF. Kolejny ploter Mutoh serii UF trafił do naszego Klienta - JNS Studio Reklamy.

To przedsiębiorstwo z niemal 20-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w grawerowaniu laserowym. Firma postanowiła rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne, wybierając technologię LED-UV, a konkretnie na drukarkę Mutoh ValueJet 426UF.

Pisali o tym m.in.: Świat Druku, signs.pl

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh ValueJet 1624 X

Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.

Właściciel firmy ostateczną decyzję podjął podczas letniego Roadshow Mutoh w poznańskim oddziale Atrium Centrum Ploterowe. Cieszymy się, że ploter nie tylko jest lubiany i ceniony w dużych drukarniach wielkoformatowych oraz agencjach reklamowych, ale także wśród firm w fazie startupu.

Pisali o tym m.in.: Poligrafika, Świat Druku, signs.pl, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 626 UF z modułem obrotwoym w BIG FOTO

Tym razem firma BIG FOTO GADŻETY ze Świecia postawiła na japońską jakość ploterów Mutoh. Przedsiębiorstwo, które od 1998 roku zajmuje się fotografią, poligrafią i reklamą, postanowiło rozbudować swoje portfolio o zadruk bezpośredni w technologii LED-UV.

Cieszymy się, że kolejny Mutoh VJ-626 UF trafił do naszego Klienta. Co więcej, firma, która już posiada szerokie portfolio usług, wybrała oprócz wszechstronnej drukarki LED-UV, także dodatkowy moduł obrotowy znacznie poszerzający portfolio przedmiotów do zadrukowania.

Pisali o tym m.in.: signs.pl, Poligrafika, OOH Magazine

Mutoh ValueJet 1324 X w… CMYK

Japoński ploter wielkoformatowy Mutoh ValueJet 1324X to od lat jeden z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Jedna z ostatnich instalacji została zrealizowana w Studio Reklamy CMYK.

Wybraliśmy ploter Mutoh ValueJet 1324X w ekologicznej technologii żywicznej z uwagi na jej wszechstronność. Teraz mamy możliwość szybkiego druku od banera, przez plakaty, grafiki samochodowe, po tapety i dekoracje do wnętrz na małych naklejkach skończywszy. No i jest to „Japończyk” :)

AMS Grawer Ostrów - Personalizowane produkty promocyjne

Historia o tym jak nabycie plotera LED-UV Mutoh 626UF do gadżetów, otworzyło przed AMS rynek spersonalizowanych produktów promocyjnych.

 

W 2020 roku firma AMS zakupiła drukarkę biurkową UV LED Mutoh ValueJet 626UF A2 +.