Mutoh XpertJet 1341SR Pro

Mutoh XPJ-1341SR-Pro to następca wielokrotnie nagradzanego modelu ValueJet 1324X. 

Nowy Mutoh XPJ-1341SR-Pro przyjmuje materiały o szerokości do 1371 mm. Szerokość robocza (zadruku) wynosi przy druku 2-kierunkowym 1361 mm.

Model Mutoh XpertJet 1341SR Pro to drukarka 4-kanałowa (CMYK), o wydajności 41.9 m²/h. Rozdzielczość max, plotera wynosi 1200x1200 dpi.

Atramenty do oznakowania i ekspozycji Mutoh MS31 uzyskały certyfikat GREENGUARD Gold, co oznacza, że ​​wydruki mogą być używane w wymagających środowiskach, takich jak szkoły i szpitale.

Najważniejsze cechy produktu.

Kompaktowy ploter 54 "/ 137 cm wyposażono w nowe ultra-szerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli). Poza tym nowy ploter jest wyposażony w profesjonalne i co najważniejsze bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie RIP MUTOH VerteLith, nagrodozne Certyfikatem EDP. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving (druk bez paskowania), nowe głowice piezo zapewniają wyjątkową jakość druku także przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Ponadto nowy ploter Mutoh charakteryzuje się automatyczną kalibracją przesuwu materiału (Feed Master) oraz funkcją Media Tracker, umożliwiającą automatyczne sprawdzenie ile materiału pozostało na rolce. Dedykowane ekologiczne atramenty posiadają certyfikat GREENGUARD Gold, zaś zastosowane w ploterze duże kasety z wymiennymi ekonomicznymi i degazowanymi wkładami workowymi, zmniejszają cenę jednostkową za atrament. W tym modelu plotera istnieje możliwość aż 3 poziomów wysokości głowicy: 1,5, 2,0, 2,5 mm.

Nie bez znaczenia są też inne cechy plotera Mutoh serii XPJ ułatwiające pracę, takie jak: podświetlenie stołu LED, nowe regulowane rolki dociskowe, a także automatyczna kalibracja grubości mediów przy druku dwukierunkowym.

Drukuj trwałą grafikę na powlekanych i niepowlekanych podłożach o szerokości do 137 cm i grubości do 1,3 mm. Produkuj plakaty, banery, podświetlane panele wystawowe, oznakowania kierunkowe, panele podświetlane POP, grafiki podłogowe, grafiki samochodowe i naklejki !!!

AccuFine

Nowe ultra-szerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli).

Feed Master

Automatyczna kalibracja przesuwu materiału, ploter automatycznie sprawdza grubość materiału, druk bez „paskowania”. Nie ma wtedy znaczenia czy ploter drukuje na cienkiej folii, czy grubym banerze. Zawsze zachowana jest najwyższa jakość druku i nie ma potrzeby kalibracji grubości materiału

Drop Master 2

Plotery Mutoh automatycznie dostosowują sposób wystrzeliwania poszczególnych kropli atramentu aby trafiały w cel zarówno podczas druku jedno jak i dwukierunkowego niezależnie od grubości materiału, rozdzielczości i prędkości.

Media Tracker

Skan pozostałej długości mediów na rolce. Ploter automatycznie sprawdza, czy wydruk zmieści się na materiale pozostałym na rolce. Nawet po jej zdjęciu i ponownym założeniu.

Nozzle Area Select

Automatyczne wykrywanie i kompensacja zatkanych dysz, pozwalająca na druk najwyższej jakości nawet w sytuacji zużycia części dysz w głowicy.

ATRAMENT Z CERTYFIKATEM DO POMIESZCZEŃ

Atramenty z certyfikatem GREENGUARD Gold, doskonale nadają się do wydruków do wnętrz. Wydruki atramentami z certyfikatem można stosować w wymagających środowiskach, takich jak szpitale, placówki opieki nad dziećmi itp. Ponadto atramenty te zapewniają większą gamę kolorów i wyjątkową trwałość. Atramenty są umieszczane w dużych zbiorniki z wymiennymi ekonomicznymi i degazowanymi wkładami.

Technologie oprogramowania RIP VerteLith - Clear Tone

Dzięki nowej technologii VerteLith Clear Tone Screening plotery Mutoh serii PRO dają możliwość wydruku najgładszych przejść tonalnych oraz idealnych odcieni np. skóry.

Technologie oprogramowania RIP VerteLith - szersza paleta kolorów

Profil ICC z szeroką gamą kolorów. MUTOH CMYK powiększa gamę kolorów w porównaniu z ogólnym „Japan Color”

Regulowana wysokość głowicy - aż 3 poziomy!

Łatwe zakładanie i ściaganie mediów (na roli)

Kołnierze bez trzpienia wkładanego do gilzy.

Inne zalety

Podświetlenie stołu, łatwa konserwacja, specjalne ustawialne rolki dociskowe.

Specyfikacja
XpertJet 1341 SR Pro  
Maksymalna szerokość nośnika 1371 mm
Maksymalna szerokość druku 1361 mm
Liczba głowic drukujących 1 głowica drukująca AccuFine
Rozdzielczość 300 x 600 dpi do 1200 x 1200 dpi
Zmienna wysokość głowicy 3 poziomy: 1,5, 2,0, 2,5 mm
Grubość mediów 0,3, 0,8, 1,3 mm

Wydajność

  • Na samoprzylepnym PCV
  • Na banerze/plandekach
  • Prędkość maksymalna

 

  • do 10,9 m²/h
  • do 15,2 m²/h
  • 41,9 m²/h
Atramenty

MS31: 4 kolory CMYK – GREENGUARD Gold

Trwałość UV bez laminacji do 3 lat na zewnątrz
Pojemniki z atramentem Kasety 220 ml lub opakowania 1L
Oprogramowanie VerteLith™ — oryginalne oprogramowanie RIP firmy Mutoh
Waga 86 kg
Wymiary (SxGxW) mm 1916 x 685 x 1218 mm

 

Multimedia

Prasa

   

Pomysły na biznes

Naklejki i etykiety

Grafika na pojazdach

Reklama zewnętrzna/wewnętrzna

Bannery biznesowe

Informacje ogólne


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!