Mutoh VerteLith Software

Mutoh VerteLith Software

0 reviews

 

Mutoh VerteLith Software (*pdf)

Prezentacja VerteLith

.

Wydobądź to, co najlepsze ze swojej wielkoformatowej drukarki Mutoh dzięki oprogramowaniu Mutoh VerteLith RIP, które oferuje zaawansowaną obsługe 6 kanałów.

Będziesz w stanie poradzić sobie z szerokim zakresem możliwości drukowania, w tym grafik wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.
VerteLith™ jest zbudowany wokół hosta renderowego Harlequin® ,który zapewnia  szybkie czasy przetwarzania RIP dla plików PDF oraz PostScrip. 
VerteLith RIP integruje rastrowanie półtonów, technologia ta jest opracowana specjalnie dla drukarek atramentowych, zwana jest „Wyraźny ton” ( z j.ang ":Clear Tone).

Ta zastrzeżona technologia Mutoh będzie pozwala bezproblemowo produkować najlepsze możliwegradienty i odcienie skóry.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami w celu poznania tajników oprogramowania i zapytaj o najlepszą ofertę handlową na plotery współgrające z tym programem.
 

Multimedia

Multimedia

Blog Mutoh

Filmy


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!