Onyx 21 - nowe narzędzia oraz możliwości software-u do RIP-owania

Onyx 21 - nowe narzędzia oraz możliwości software-u do RIP-owania

0 reviews

Broszura informacyjna

Zainteresowanym użytkownikom firma ONYX oferuje 30-dniowy okres próbny. Wszystko po to, aby móc się przekonać jak znaczące są wprowadzone zmiany. Aby uzyskać więcej informacji o nowej wersji wystarczy wypełnić formularz.

Życzymy udanych testów.

  Kanał ONYX TV

Onyx 21 jest wyrazem skoku technologicznego oraz dekad doświadczeń. Nowe oprogramowanie znacząco przyspieszy pracę. Onyx 21 to także łatwiejsze dopasowywanie kolorów i wiele innych usprawnień, które ułatwią codzienną pracę.

Dwudziesta pierwsza edycja legendarnego oprogramowania ripującego jest już dostępna! Onyx 21 jest wyrazem skoku technologicznego oraz dekad doświadczeń. Nowe oprogramowanie znacząco przyspieszy pracę, dzięki ulepszonemu silnikowi zapewniającemu usprawnienie wykonywanie obliczeń. Onyx 21 to także łatwiejsze dopasowywanie kolorów i wiele innych usprawnień, które ułatwią codzienną pracę.

Nowa wersja ONYX 21 to głownie 3 zmiany:

- Swatch Books 2.0 – dostępne tylko w wersjach PosterShop i Thrive

- PDF tile maps – dostępne razem z QuickSets we wszytskich wersjach

 

- Dynamic print labels –dostępne we wszytskich wersjach  

 

 

 

Multimedia

Onyx Graphics, Inc. właśnie wypuścił film, przekrojowo prezentujący możliwości nowego oprogramowania:


Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!