Umowy serwisowe Summa (7 lat gwarancji)

7 lat gwarancji na części dla ploterów Summa dzięki Umowie Serwisowej

Umowy serwisowe oraz umowy na części serwisowe dają Ci 100% pewność, że po okresie standardowej gwarancji nie będzie nieprzewidzianych kosztów napraw.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji oraz przedłużenia gwarancji na części. Przyjmuje się, że czas eksploatacji plotera to średnio 7 lat, ale możliwe jest przedłużenie gwarancji na dłuższy okres. Warto pamiętać, że niektóre części zamienne mogą być drogie i mogą powodować duże koszty napraw gdy wystąpi problem. Dzięki takiemu kontraktowi możesz pracować spokojnie, ponieważ nie poniesiesz niespodziewanych kosztów po okresie standardowej gwarancji. Ponadto proces wymiany części w okresie obowiązywania umowy jest sprawny i nie wymaga wielu czynności administracyjnych.

Program Brązowy

$
  • Bezpłatnie dla klientów Atrium
  • Bezpłatna pomoc telefoniczna
  • Bezpłatne wsparcie zdalne

Program Złoty

$
  • Zapytaj o cenę dla swojego plotera
  • Bezpłatne części
  • Bezpłatne usługi wymiany
  • Bezpłatny dojazd
  • Bezpłatna pomoc telefoniczna
  • Bezpłatne wsparcie zdalne

Umowa serwisowa Summa - pytania i odpowiedzi

Możesz przedłużyć okres gwarancji od momentu zakupu urządzenia do 3 miesięcy przed wygaśnięciem gwarancji.

Tak, jeśli produkt jest nadal objęty gwarancją, możesz to zrobić bezpłatnie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Umowy na części oparte są na numerach seryjnych. Na maszynę może przypadać maksymalnie: 1 system routera i 3 moduły. Silniki frezarskie są wyłączone z umowy.

Wybierz interesujący Cię pakiet i skontaktuj się z nami. Jeśli masz wątpliwości, chętnie wszystkie wyjaśnimy.

Tak, jeśli produkt Summa z serii F lub L jest nie starszy niż 7 lat, nadal możesz kupić umowę na części, w tym moduły i opcje zakupione w tym samym dniu lub w późniejszym terminie. Proszę wziąć pod uwagę, że obowiązuje opłata startowa, a także maksymalny zwrot części w pierwszym roku. W przypadku ploterów rolowych Summa, które nie są objęte gwarancją, nie jest możliwe wykupienie umowy.

Tylko jeśli maszyna Summa z serii F lub L miała umowę na części od momentu instalacji, wówczas przedłużenia umowy na części powyżej 7 roku życia są akceptowane.

Możesz zamówić oddzielną umowę na części dla zespołu lasera wraz z umową na części dla maszyny. Ważne jest, aby zamawiać oba jednocześnie. Nie ma możliwości pokrycia modułu lasera bez maszyny. Możliwe jest jednak pokrycie maszyny bez pokrycia w zespole lasera.

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!