DTF Mutoh 628

MAŁY ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

DTF Mutoh 628 to kompaktowy ploter drukujący na koszulkach i innych materiałach tekstylnych, o znakomitej jakości druku, przeznaczony dla poligraficznych i reklamowych startup'ów, niewielkich agencji reklamowych, działów marketingu, działów projektowych.

Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF Mutoh 628 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów i tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna, czy skóra, po poliester.

DTF Mutoh 628 wyposażony jest w najnowszej generacji głowicę Epson DX6. Rozdzielczość druku wynosi do 1440 dpi o zmiennej kropli od 3,5 pl. Konfiguracja urządzenia: CMYK+WW+cleaning x2, szerokość zadruku to 62 cm.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN PLOTER

1. Produkcja japońska/USA.
2. Jedyne na świecie atramenty z certyfikatem OEKO-TEX®.
3. Kompaktowa konstrukcja oraz niska emisja do środowiska naturalnego.
4. Wysoka trwałość wydruków.
5. Łatwość obsługi: nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku.
6. Niewielkie koszty eksploatacji: niskie zużycie atramentu, oszczędność mediów, odzysk proszku.
7. Degazowane atramenty, druk białym atramentem, atramenty fluorescencyjne (opcjonalnie).
8. Wysoka prędkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.
9. Szybki zwrot z inwestycji.
 

I wiele innych zalet: zdalne sterowanie, panel dotykowy, podsys, wygrzewanie infrared, które wzmacnia i chroni kolor przed wyblaknięciem, podział na warstwy w oprogramowaniu Adobe Illustrator, predefiniowane ustawienia ułatwiające druk na koszulkach, kolorystyka zgodna z G7.

DTF - REWOLUCJA W NADRUKACH NA ODZIEŻY!

DTF (Direct to Film) to rewolucyjna technologia nadruku na koszulki, która pokonuje wiele ograniczeń obecnych technik zdobienia. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu  tzw. „przygotowalni”.

Dzięki DTF pełno kolorowe nadruki bez wycinania, bez obierania, czasochłonnej i kosztownej przygotowalni, dostępne są praktycznie „od ręki”.

Transfer DTF to przygotowanie transferu z cyfrowego obrazu, wydrukowanego w technologii pigmentowej. Drukując na specjalnej folii oraz stosując sypki klej, przy użyciu prasy termicznej, jesteśmy w stanie przenieść cały wydrukowany obraz na tkaninę.

Druk DTF świetnie sprawdza się w znakowaniu materiałów w trudno dostępnych miejscach a także w aplikacji na produktach, na których niemożliwe jest drukowanie na płasko, jak np.: rękawki koszulek, czapki z daszkiem, torby itp.

Dzięki swoim zaletom, technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta nadruków na tekstyliach, również tych, którzy, celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia.

1. PROJEKTOWANIE

Możesz projektować swoje grafiki w dowolnym programie (np. Photoshop, Illustrator, Corel Draw itd.)

2. RIP

Oprogramowanie RIP potrzebne do wydrku koloru białego i pozostałej gamy kolorów CMYK

3. WYDRUK

Proces wykonywania nadruków DTF, polega na druku grafiki na specjalnej folii PET.

4. APLIKCJA

Aplikacja na folii poprzez pokrycia mokrego jeszcze wydruku specjalnym proszkiem, który jest jednocześnie klejem, podkładem i aktywatorem.

5. APLKACJA W WYSOKIEJ TEMPERATURZE

Roztop klej równomiernie na zadrukowanej folii. Zapewnij równomierne ciepło przez cały czas w temperaturze 1500C - 1600C

6. MOŻLIWOŚĆ APLIKACJI

Umieść swoje projekty na różnych powrzchniach tekstylnych: bawełnie, poliestrze, skórze i wielu innych.

Specyfikacja
Głowice Epson DX6
Konfiguracja CMYK+WW+cleaning x2
Rozdzielczość do 1440 dpi
Kropla zmienna kropla od 3,5 pl
Szerokość zadruku 62 cm
System grzewczy Pre/ Post
Oprogramowanie SAI/ STS RIP
System odcinający tak
Podstawa opcjonalnie
Automatyczny mieszalnik proszku
Automatyczny system grzewczy, wiążący folię DTF z proszkiem TPU
Atramenty w zamkniętym systemie workowym
Gwarancja 12 miesięcy

Prasa

   

Pomysły na biznes

Tekstylia

Dekoracja wnętrz

Informacje ogólne


Podobne produkty

Biuletyn wielkoformatowy

Biuletyn wielkoformatowy Atrium i Ikonos to ogromna dawka informacji z branży druku wielkoformatowego. Trzy razy w miesiącu znajdziecie w nim Państwo ciekawe realizacje, video poradniki, ciekawostki... Nie zabraknie także sprzętowych i mediowych nowości, zaproszeń na wydarzenia czy też okazji i promocji. Życzmy owocnej lektury!