Rolowo-stołowy Mutoh ValueJet 1638 UH z czwartą nagrodą w tym roku!

Rolowo-stołowy Mutoh ValueJet 1638 UH z czwartą nagrodą w tym roku!

Rolowo-stołowy Mutoh ValueJet 1638 UH z czwartą nagrodą w tym roku

Po raz czwarty w tym roku hybrydowa drukarka LED-UV - Mutoh ValueJet 1638 UH - została wybrana na urządzenie roku w swojej kategorii. Tytułem „Best product 2017” uhonorowali ten japoński ploter czytelnicy amerykańskiego Wide-Format & Signage.

Ta już czwarta międzynarodowa nagroda, dla topowej drukarki LED-UV firmy MUTOH to nie tylko dowód na jej światową konstrukcję. Patrząc głębiej to także dowód, że wybór w dzisiejszych czasach technologii LED-UV jest jak najbardziej biznesowo uzasadnione.

4 nagrody potwierdzają  fakt wysokiego stopnia innowacyjności drukarek japońskiego producenta. Ważne jest to, że o tej i pozostałych nagrodach decydują branżowi eksperci i praktycy. Cieszymy się, że jesteśmy dystrybutorem maszyn Mutoh w Polsce i możemy dostarczać na rodzimy rynek najwyższej klasy rozwiązania.

Kilka tygodni temu ploter Mutoh ValueJet 1638UH został nagrodzony w 2 kategoriach „Ploter stołowy / hybrydowy poniżej 100 tys. USD” oraz „Ploter rolowy poniżej 80 cali szerokości” przez amerykańskie SGIA.

Natomiast, wiosną tego roku ploter ten zdobył także europejski tytuł plotera roku przyznawany przez EDP (European Digital Press Association).

Więcej informacji o stołowo-rolowym ploterze LED-UV Mutoh ValueJet 1638UH.