Przemysłowy mega zestaw do druku i cięcia płyt wielkoformatowych.

Przemysłowy mega zestaw do druku i cięcia płyt wielkoformatowych.

Niesamowita, wiosenna promocja na wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki Mutoh PerformanceJet 2508UF.
Przy zakupie plotera Mutoh PJ-2508UF odbierz gratis Laser CO2 Artemis 1390 lub rabat nawet do 25.000 PLN netto na zakupy w Atrium/IKONOS.

Mutoh PerformanceJet 2508UF

Drukarka łączy w sobie zestaw zaawansowanych funkcji: druk LED UV, kolory CMYK, biały, lakier, obsługa nośników o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, możliwość konfiguracji 4 lub 6 głowic drukujących w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu).

Zobacz film prezentujący możliwości wielkoformatowego Lasera Artemis SF CO2 1390

Artemis SF 1390 to laser CO2 idealnie nadające się do cięcia jak i grawerowania w materiałach takich jak: akryl, tworzywa sztuczne, papier, drewno, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp.

Lasery CO2 posiadają przelotowy stół, który pozwala na pracę z materiałami nawiniętymi na rolkę lub o większej długości niż pole robocze. Ze względu na łatwość obsługi jak i kompaktowe rozmiary urządzenie może służyć do wykonywania krótkich serii produktów jak również do produkcji masowej. Dużą zaletą laserów jest możliwość cięcia lub grawerowania wysokich elementów dzięki opuszczanemu stołowi o strukturze plastra miodu. Do materiałów sztywnych dołączony jest również stół nożowy.

 

Szukasz innego urządzenia? Skontaktuj się z nami i sam wybierz do niego prezent. W ofercie Atrium i Ikonos można znaleźć: plotery, oprogramowanie, media do druku.

 Promocja ważna do 10.05.2022r. lub do wyczerpania zapasów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego. Prosimy o pisemne ustalenie szczegółów z działem handlowym.