Premiery ploterowe i mediowe podczas Targów RemaDays

Premiery ploterowe i mediowe podczas Targów RemaDays

Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na swoje stoisko podczas Targów RemaDays, Nadarzyn 23-25.03.2022.

Lokalizacja stoiska: hala F stoisko M6, M11, M13.

Nasze firmy gwarantują, że na Targach nie zabraknie branżowych premier i nowości, bestsellerów i atrakcyjnych promocji.

PREMIERA na RemaDays

Najbardziej ekologiczne plotery na rynku - Mutoh XpertJet 1341 SR Pro i 1641 SR Pro

Plotery wyposażono w nowe, ultra-szerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli). Poza tym plotery są wyposażone w profesjonalne i co najważniejsze bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie RIP MUTOH VerteLith. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving (druk bez paskowania), głowice piezo zapewniają wyjątkową jakość druku także przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Ponadto nowe plotery Mutoh charakteryzują się automatyczną kalibracją przesuwu materiału (Feed Master) oraz funkcją Media Tracker, umożliwiającą automatyczne sprawdzenie ile materiału pozostało na rolce.

Plotery Mutoh XpertJet z serii PRO są ponad 2 razy szybsze od swoich poprzedników.

Dzięki nowej technologii VerteLith Clear Tone Screening plotery w serii PRO dają możliwość wydruku najlepszych przejść tonalnych i idealnych odcieni skóry.

Więcej o ploterach znajdziesz na stronie Atrium

PREMIERA na RemaDays

Japoński ploter DTF Mutoh 628 do tekstyliów

DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na folii, którą następnie wgrzewa się w materiały różnego rodzaju, metodą druku pośredniego DTF.

W urządzeniu tym mają zastosowanie atramenty z certyfikatem OEKO-TEX®, a niska emisja do środowiska naturalnego pozytywnie wyróżnia tę drukarkę jako przyjazną dla środowiska, otoczenia i operatora. Kolejnymi zaletami DTF Mutoh 628, które stawiają go ponad rozwiązaniami konkurencyjnymi, są niskie koszty eksploatacji – zużycie atramentu, oszczędność używanych mediów, a także odzysk proszku.

Więcej o ploterze znajdziesz na stronie Atrium

PREMIERA na RemaDays

Ploter sublimacyjny Mutoh XpertJet 1642WR

Drukarka XPJ-1642WR jest wyposażona w 2 zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące Mutoh AccuFine o zmiennej kropli Piezo, które zapewniają najlepszą w swojej klasie dokładność umieszczania punktów. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh, nowe głowice drukujące zapewnią wyjątkową jakość druku przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych podstawowych technologii Mutoh.

Poza tym na Targach można spodziewać się prezentacji wielu typów ploterów:

 1. Ploter UV do gadżetów Mutoh 426 UF
 2. Ploter UV do gadżetów Mutoh 661 UF
 3. Ploter solwentowy 3,2 m Artemis 32XX 
 4. Laser Artemis CO2 
 5. Trymer XY Neolt 
 6. Laminator Neolt 
 7. Laminator Artemis 
 8. Ploter Żywiczny ECO Mutoh 1324X
 9. Ploter Żywiczny ECO Mutoh 1641 SR Pro
 10. Ploter Żywiczny ECO Mutoh 1341 SR Pro
 11. Ploter UV Mutoh 1638 UR 
 12. Ploter sublimacyjny Mutoh RJ 900 
 13. Ploter sublimacyjny Mutoh XpertJet 1642 WR 
 14. Ploter tnący Summa S Class 
 15. Ploter tnący Summa S One 

Więcej o ploterze znajdziesz na stronie Atrium

Odwiedzając nasze stoiska przygotowaliśmy dla Państwa liczne pokazy z wykorzystaniem mediów do druku IKONOS:

 • IKONOS PROFIFLEX COLOR to wysokiej jakości samoprzylepne folie ploterowe dedykowane do wycinania na ploterach tnących, znajdujące zastosowanie w dekoracjach wnętrz, reklamie wizualnej, oznaczeniach tymczasowych, oklejaniu pojazdów, aplikacjach okiennych i meblowych, przygotowaniu stoisk targowych, aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Materiały te występują we wszystkich najpopularniejszych kolorach w wersji błyszczącej i matowej (wg palety kolorów RAL).
 • prezentacja aplikacji – FOLII FLEX I FLOCK to materiały najwyższej jakości do wycinania na ploterach tnących. Folie dedykowane do aplikacji na koszulkach, odzieży sportowej itp.  Produkt dostępny jest w szerokiej palecie kolorów podstawowych oraz specjalnych (złoty, srebrny, fluorescencyjny)
 • nowe tekstylia z linii IKONOS HOME DECOR, obejmujące szeroki wachlarz tkanin do druku sublimacyjnego i transferowego, znakomicie sprawdzające się jako materiały dekoracyjne i elementy wykończenia wnętrz.
 • prezentacja aplikacji folii DTF na odzieży. Technologia polega na druku na specjalnej folii oraz użyciu odpowiedniego, klejącego proszku. Tak przygotowany wydruk przenosimy przy użyciu prasy termicznej na tkaninę. Druk DTF świetnie sprawdza się w znakowaniu materiałów w trudno dostępnych miejscach, a także w aplikacji na produktach, na których niemożliwe jest drukowanie na płasko, jak np. rękawy koszulek, czapki z daszkiem, torby itp.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez Internet na stronie www.remadays.com

Zapraszamy na nasze stoisko!