PLOTERY UV / LED - STOŁOWE

PLOTERY UV / LED - STOŁOWE

 

Technologia druku która zmienia zasady gry

Technologia druku LED UV wnosi do druku cyfrowego zupełnie nowy wymiar! Zastosowania ogranicza jedynie wyobraźnia. Posłuży do druku na panelach sterowania, nagrodach, grafikach POS, elementach wyposażenia wnętrz, szkle, zabawkach, opakowaniach i etykietach. Druk na ciemnych, kolorowych lub przezroczystych podłożach. Możliwość tworzenia oszałamiających efektów, takich jak specjalne struktury, wytłaczane wzory, czy lakier wybiórczy.

Nasze rozwiązania w technologii druku LED UV to świetny sposób na wejście do branży oraz zdobycie nowych rynków sprzedaży. Nasze drukarki stołowe, hybrydowe jak i roll-to-roll to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć satysfakcję klientów i rentowność dzięki szybkiej obsłudze i wysokiej jakości obrazu.

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.

EFI PRO 30f to "pełno-wymiarowa", przemysłowa drukarka LED-UV ze stołem roboczym w rozmiarze 3.05 x 2.05 metra. W EFI PRO 30f zastosowano szereg najnowocześniejszych na rynku rozwiązań technologicznych. Ploter umożliwia użytkownikom drukowanie na nośnikach o grubości do 10 cm!

EFI Pro 30h to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośrednio na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Technologia LED pozwoli na druk materiałach klasycznych, nietypowych „egzotycznych” czy też wrażliwych na wysoką temperaturę.

Flatbed LED EFI Pro 24f da Ci ogromną przewagę nad konkurencją. Zawiera potężne funkcje: „zieloną” technologie LED, zmienną wielkość kropli (w skali szarości) czy też zaawansowaną konstrukcję ze stołem z wielostrefowym podsysem.

Hybrydowa drukarka EFI Pro 16h została zaprojektowana tak aby zagwarantować konkurencyjny koszt inwestycji i niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na bezkonkurencyjnej jakości druku i szerokim możliwościom zadruku na różnego rodzaju materiałach.

to produkcyjny ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) umożliwiający zadruku na materiałach z roli oraz sztywnych.

Mutoh Smartcolor H200, F200, F300 i F400 to najnowsze drukarki wielkoformatowego do bezpośredniego zadruku LED-UV.

Mutoh PerformanceJet 2508UF to pierwszy, wielkoformatowy flatbed LED-UV o wymiarach 1250 x 2540 mm z ruchomą bramą karetki.

Mutoh ValueJet 1638UH to specjalistyczny ploter LED-UV, drukujący zarówno na materiałach sztywnych jak i elastycznych. Urządzenie oferuje najwyższą jakość zadruku na takich materiałach jak ABS, aluminium, PE, PET, PMMA (akryl), PP, PS, PVC, szkło. Dzięki zastosowaniu lakieru można dodatkowo uzyskać efekt uszlachetniający.

Mutoh ValueJet 1627MH jest 64-calową (1625 mm) hybrydową (rolowo-stołową) drukarką wielkoformatową, wyposażoną w system suszenia gorącym powietrzem na całej szerokości roboczej (tzw. nożem powietrznym – ang. air knife). Dzięki temu i nowym atramentom, wydruki są suche już, kiedy „wychodzą” z drukarki.