Masz wiele pomysłów na realizacje dla swoich klientów? Z laserem Artemis CO2 prawdziwa sztuka jest na wyciągnięcie ręki.

Masz wiele pomysłów na realizacje dla swoich klientów? Z laserem Artemis CO2 prawdziwa sztuka jest na wyciągnięcie ręki.

Laser Artemis CO2 SF1390 150W
Laser o polu roboczym 1300mm x 900mm i mocy 150W.Lasery CO2 idealnie nadają się do cięcia jak i grawerowania w materiałach takich jak:  tworzywa sztuczne, papier, drewno, akryl, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp., co daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji różnego typu upominków, ekskluzywnych logotypów,  napisów i gadżetów dla klientów.

Lasery CO2 posiadają przelotowy stół, który pozwala na pracę z materiałami nawiniętymi na rolkę lub z płytami o większej długości niż pole robocze. Ze względu na łatwość obsługi jak i kompaktowe rozmiary urządzenie może służyć do wykonywania krótkich serii jak również do produkcji masowej. Dużą zaletą laserów jest możliwość cięcia lub grawerowania wysokich elementów dzięki opuszczanemu stołowi o strukturze plastra miodu. Do materiałów sztywnych dołączony jest również stół nożowy.

Laser Artemis CO2 SF1610 150W
Laser o polu roboczym 1600mm x 1000mm i mocy 150W

Szukasz innego urządzenia? Skontaktuj się z nam. W ofercie Atrium i Ikonos można znaleźć: plotery, oprogramowanie, media do druku.
Promocja ważna 17.06.2022 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych.