3 medale dla naszych... ploterów!

3 medale dla naszych... ploterów!

Podczas zakończonej "olimpiady reklamowej" - targów RemaDays 2018 - plotery z naszej oferty zdobyły 3 medale: złoty, srebrny i brązowy. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Państwu najlepsze produkty na rynku.

Medal Złoty - ploter EFI Pro 24f

Na naszym stoisku podczas targów RemaDays 2018 miały swoją premierę miały 2 urządzenia firmy EFI. Jeden z nich został uhonorowany najważniejszą targową nagrodą - Złotym Medalem „The Prize For Innovations”.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że premierowy ploter marki EFI zdobył uznanie konkursowego Jury. Złoty kolor nagrody potwierdza najwyższą światową jakość tego urządzenia. Dodatkowo jesteśmy dumni, że EFI Pro 24f pokonał w tym konkursie wiele innych urządzeń LED-UV. Można, powiedzieć, że to debiut idealny. Teraz pora na jego rynkowy sukces.

EFI Pro 24f to przemysłowy flatbed o szerokości stołu 2.40 metra i długości 1.20 m. Nad 4-strefowym stołem z podsysem, porusza się ruchoma brama z karetką wyposażoną w nowoczesne głowice. Pracują one w technologii zmiennej wielkości kropli (grayscale). EFI Pro 24f to drukarka 4-kolorowa z 2 kanałami koloru białego. Ploter posiada funkcję „multiboard”, czyli możliwość jednoczesnego druku różnych prac na różnej wielkości formatek. Dodatkowo strefy podsysu o standardowych rozmiarach eliminują potrzebę dodatkowego maskowania. Zadruk może się odbywać od krawędzi do krawędzi na materiałach i obiektach o grubości do 5 cm. Nad całością czuwa oprogramowanie EFI Fiery proServer Core z technologia przyspieszonego ripowania „FAST RIP”. Wydajność drukarki sięga 107 m2/h.

Medal Srebrny - plotery żywiczne Mutoh ValueJet X

Plotery Mutoh ValueJet oferują korzyści, jakich trudno szukać w ploterach innych marek. Plotery Mutoh to pewny wybór na lata, za którym stoi japońska precyzja, solidność i jakość. Jakość, którą doceniło tysiące użytkowników tych ploterów w Polsce i na świecie oraz konkursowe Jury. Podczas lutowych targów reklamy, seria ploterów żywicznych Mutoh ValueJet X, została nagrodzona medalem „The Prize For Innovations”.

Nieskromnie mówiąc, nie jesteśmy zaskoczeni. Od lat plotery japońskiej firmy Mutoh wyznaczają trendy w branży. Można powiedzieć, że są o krok a nawet dwa przed konkurencyjnymi rozwiązaniami. Wielkoformatowe drukarki (plotery) różnych producentów, służą do tego samego, wyglądają podobnie, nawet kosztują niemal tyle samo porównując te same „półki”. Jednakże pewne różnice technologiczne powodują, że to co nie widać w broszurze produktu ma diametralne znaczenie. Przyznana nagroda to kolejne potwierdzenie tego faktu.

Czytaj więcej: Dlaczego warto wybrać plotery Mutoh?

Czytaj więcej: LATEX - fakty i mity

Medal Brązowy - ploter Artemis Pulsar

Podczas lutowych targów RemaDays 2018, Pulsar - rolowy ploter LED marki Artemis został nagrodzony Brązowym Medalem tych targów i otrzymał tytuł „The Prize For Innovations” za wszechstronność i ekonomiczność.

Jesteśmy świadkami rozwoju technologii LED-UV, która jest kolejnym etapem ewolucji „tradycyjnej” technologii UV i naturalnym następcą dotychczasowych technologii wielkoformatowych. Dzięki nowoczesnym atramentom  możliwe jest już zadrukowywanie nie tylko płaskich nośników ale i jak się okazuje, z powodzeniem miękkich, delikatnych materiałów jak na przykład podświetlanych backlitów, soft-filmów czy coraz częściej, klasycznych banerów. Z dnia na dzień wydruki w tej technice wypierają grafiki powstające na ploterach eko-solwentowych i solwentowych.

Jesteśmy dumni, że nie tylko rynek potwierdził zasadność wyboru technologii LED, ale „pieczątkę” w postaci nagrody „The Prize For Innovations” przybiło targowe Jury. Technologia LED jest już łatwo dostępna, ekologiczna  i co więcej, ekonomiczna. Dzięki temu, jest naturalnym wyborem przy inwestycji w nowe maszyny do druku LFP. Na koniec warto wspomnieć, że szeroki wachlarz obsługiwanych mediów pozwala traktować taką inwestycję jako przyszłościową.

Nasz wspólny sukces

Naszym celem jest dostarczanie Państwu, gotowych, sprawdzonych i biznesowo uzasadnionych technologii. Naszą siłą jest 25 lat doświadczenia i kilka tysięcy instalacji urządzeń najlepszych marek, takich jak te nagrodzone podczas branżowych targów. Jesteśmy gotowi pracować na Państwa sukces, który jest dla nas najlepsza nagrodą. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami już dziś!